Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82144B2222K000
Permintaan Quote
Melayu
6210966Image B82144B2222K000.EPCOS
B82144B2222K000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B82144B2222K000
  • Penerangan
    FIXED IND 2.2UH 3.65A 55 MOHM TH
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.256" Dia (6.50mm)
  • Siri
    LBC
  • penilaian
  • Q @ Freq
    60 @ 2.52MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B82144B2222K
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1MHz
  • inductance
    2.2µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.551" (14.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    140MHz
  • Penerangan terperinci
    2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 3.65A 55 mOhm Max Radial
  • DC Rintangan (DCR)
    55 mOhm Max
  • Rating Semasa
    3.65A
  • Semasa - Ketepuan
    6A