Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82412A1272J
Permintaan Quote
Melayu
B82412A1272J
  • Nombor Bahagian
    B82412A1272J
  • Penerangan
    FIXED IND 2.7UH 220MA 1.05 OHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    1210 (3225 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SIMID
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
    30 @ 7.96MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2-SMD
  • Nama lain
    B82412A1272J000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1MHz
  • inductance
    2.7µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.075" (1.90mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    180MHz
  • Penerangan terperinci
    2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 1.05 Ohm Max 2-SMD
  • DC Rintangan (DCR)
    1.05 Ohm Max
  • Rating Semasa
    220mA