Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82412A3150K
Permintaan Quote
Melayu
B82412A3150K
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B82412A3150K
  • Penerangan
    FIXED IND 15NH 640MA 120 MOHM
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Q @ Freq
    25 @ 100MHz
  • Nama lain
    B82412A3150K000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bahan - Teras
    Ceramic
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    10MHz
  • inductance
    15nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.075" (1.90mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    3GHz
  • Penerangan terperinci
    15nH Unshielded Wirewound Inductor 640mA 120 mOhm Max 2-SMD
  • DC Rintangan (DCR)
    120 mOhm Max
  • Rating Semasa
    640mA