Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82412A3221J
Permintaan Quote
Melayu
B82412A3221J
  • Nombor Bahagian
    B82412A3221J
  • Penerangan
    FIXED IND 220NH 320MA 480 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    1210 (3225 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SIMID
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
    45 @ 250MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2-SMD
  • Nama lain
    B82412A3221J000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ceramic
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1MHz
  • inductance
    220nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.075" (1.90mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    630MHz
  • Penerangan terperinci
    220nH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 480 mOhm Max 2-SMD
  • DC Rintangan (DCR)
    480 mOhm Max
  • Rating Semasa
    320mA