Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82412A3820M
Permintaan Quote
Melayu
B82412A3820M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B82412A3820M
  • Penerangan
    FIXED IND 82NH 430MA 270 MOHM
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Q @ Freq
    60 @ 500MHz
  • Nama lain
    B82412A3820M000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bahan - Teras
    Ceramic
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    10MHz
  • inductance
    82nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.075" (1.90mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    1.5GHz
  • Penerangan terperinci
    82nH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 270 mOhm Max 2-SMD
  • DC Rintangan (DCR)
    270 mOhm Max
  • Rating Semasa
    430mA