Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82422A3151K100
Permintaan Quote
Melayu
1973280Image B82422A3151K100.EPCOS
B82422A3151K100
  • Nombor Bahagian
    B82422A3151K100
  • Penerangan
    FIXED IND 150NH 390MA 330 MOHM
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Q @ Freq
    25 @ 30MHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bahan - Teras
    Ceramic
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1MHz
  • inductance
    150nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.083" (2.10mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    850MHz
  • Penerangan terperinci
    150nH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 330 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Rintangan (DCR)
    330 mOhm Max
  • Rating Semasa
    390mA