Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82442H1182K000
Permintaan Quote
Melayu
185151Image B82442H1182K000.EPCOS
B82442H1182K000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B82442H1182K000
  • Penerangan
    FIXED IND 1.8UH 2A 40 MOHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
    2220 (5650 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SIMID
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
    10 @ 7.96MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2-SMD, J-Lead
  • Nama lain
    B82442H1182K
    B82442H1182K-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    7.96MHz
  • inductance
    1.8µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.209" (5.30mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    47MHz
  • Penerangan terperinci
    1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 40 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Rintangan (DCR)
    40 mOhm Max
  • Rating Semasa
    2A