Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82464Z4333M
Permintaan Quote
Melayu
6599062Image B82464Z4333M.EPCOS
B82464Z4333M
  • Nombor Bahagian
    B82464Z4333M
  • Penerangan
    FIXED IND 33UH 1.85A 75 MOHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    B82464Z4
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    33µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.189" (4.80mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    33µH Shielded Wirewound Inductor 1.85A 75 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    75 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1.85A
  • Semasa - Ketepuan
    2.1A