Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82470A1333M
Permintaan Quote
Melayu
B82470A1333M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B82470A1333M
  • Penerangan
    FIXED IND 33UH 380MA 1.1 OHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    B82470-A1-M
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    33µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    33µH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 1.1 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    1.1 Ohm Max
  • Rating Semasa
    380mA