Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82477R4333M100
Permintaan Quote
Melayu
2213137Image B82477R4333M100.EPCOS
B82477R4333M100
Dalam stok
350+
  • Nombor Bahagian
    B82477R4333M100
  • Penerangan
    FIXED IND 33UH 3.38A 50 MOHM SMD
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    B82477R4
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    33µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.335" (8.50mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    33µH Shielded Wirewound Inductor 3.55A 50 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    50 mOhm Max
  • Rating Semasa
    3.55A
  • Semasa - Ketepuan
    5.2A