Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82498F3271J001
Permintaan Quote
Melayu
528962Image B82498F3271J001.EPCOS
B82498F3271J001
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B82498F3271J001
  • Penerangan
    FIXED IND 270NH 270MA 1 OHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805 (2012 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SIMID
  • penilaian
  • Q @ Freq
    45 @ 250MHz
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ceramic
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100MHz
  • inductance
    270nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    900MHz
  • Penerangan terperinci
    270nH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 1 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    1 Ohm Max
  • Rating Semasa
    270mA