Rumah > Produk > penapis > Common Mode pencekik > B82796C113N201
Permintaan Quote
Melayu
B82796C113N201
  • Nombor Bahagian
    B82796C113N201
  • Penerangan
    CMC 11UH 800MA 2LN TH
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    80V
  • Voltan Rating - AC
    42V
  • Saiz / Dimensi
    0.295" L x 0.224" W (7.50mm x 5.70mm)
  • Siri
    B82796
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Horizontal, 4 PC Pin
  • Nama lain
    B82796C 113N201
    B82796C0113N201
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Lines
    2
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductance @ Frequency
    11µH @ 100kHz
  • Ketinggian (Max)
    0.193" (4.90mm)
  • Jenis penapis
    Signal Line
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    11µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 800mA DCR 70 mOhm (Typ)
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
    70 mOhm (Typ)
  • Kad Ketebalan (mm)
    800mA