Rumah > Produk > Transformer > Transformers Pulse > B82804A0264A210
Permintaan Quote
Melayu
286311Image B82804A0264A210.EPCOS
B82804A0264A210
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
850+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B82804A0264A210
  • Penerangan
    PULSE XFMR 1:1:1 264UH
  • Model ECAD
  • Berat
  • Menghidupkan Nisbah - Primary: Secondary
  • Jenis Transformer
    Gate Drive
  • Saiz / Dimensi
    0.264" L x 0.240" W (6.70mm x 6.10mm)
  • Siri
    EP5
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    B82804A 264A210
    B82804A264A210
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • inductance
    264µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.213" (5.40mm)
  • Masa Tenaga (E.T.)
    22.4V µS