Rumah > Produk > penapis > Power Line Modul Penapis > B84142A0075R122
Permintaan Quote
Melayu
374449
B84142A0075R122
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B84142A0075R122
  • Penerangan
    LINE FILTER 300VDC/VAC 75A CHAS
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated DC
    300V
  • Voltan - Rated AC
    300V
  • Style penamatan
    Terminal Block
  • Siri
    B84142A
  • Nama lain
    B84142A 75R122
    B84142A 75R122
    B84142A75R122-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 100°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • inductance
  • Kekerapan - Beroperasi
    50 ~ 60Hz
  • Jenis penapis
    Single Phase
  • Semasa
    75A