Rumah > Produk > penapis > Power Line Modul Penapis > B84143B0230R410
Permintaan Quote
Melayu
B84143B0230R410
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B84143B0230R410
  • Penerangan
    LINE FILTER 230A CHASSIS MOUNT
  • Style penamatan
    Terminal Block
  • Siri
    B84143A
  • Nama lain
    B84143B 230R410
    B84143B230R410
    B84143B230R410-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 100°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Kekerapan - Beroperasi
    50 ~ 60Hz
  • Jenis penapis
    Three Phase (Delta)
  • Semasa
    230A