Rumah > Produk > penapis > Power Line Modul Penapis > B84143K0400S081
Permintaan Quote
Melayu
1995044Image B84143K0400S081.EPCOS
B84143K0400S081
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B84143K0400S081
  • Penerangan
    LINE FILTER 400A CHASSIS MOUNT
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated DC
  • Voltan - Rated AC (Fasa ke Fasa)
    440V
  • Voltan - Rated AC (Fasa ke Ground / Neutral)
    760V
  • Voltan - Rated AC
  • Style penamatan
    Terminal Post
  • Siri
    B84143
  • Nama lain
    B84143K 400S 81
    B84143K400S81
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 100°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Jenis penapis
    Three Phase (Delta)
  • Semasa
    400A