Rumah > Produk > penapis > Power Line Modul Penapis > B84143V0095R290
Permintaan Quote
Melayu
4271100Image B84143V0095R290.EPCOS
B84143V0095R290
  • Nombor Bahagian
    B84143V0095R290
  • Penerangan
    LINE FILTER 760VAC 95A CHASS MNT
  • Voltan - Rated AC
    760V
  • Style penamatan
    Terminal Block, Wire Leads
  • Siri
    B84143
  • Nama lain
    B84143V 95R290
    B84143V95R290
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 100°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • inductance
  • Kekerapan - Beroperasi
    50/60Hz
  • Jenis penapis
    Three Phase (Delta)
  • Semasa
    95A