Rumah > Produk > penapis > Power Line Modul Penapis > B84144B0250S121
Permintaan Quote
Melayu
B84144B0250S121
  • Nombor Bahagian
    B84144B0250S121
  • Penerangan
    LINE FILTER 250A CHASSIS MOUNT
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated DC
  • Voltan - Rated AC (Fasa ke Fasa)
    305V
  • Voltan - Rated AC (Fasa ke Ground / Neutral)
    530V
  • Voltan - Rated AC
  • Style penamatan
    Terminal Post
  • Siri
    B84144
  • Nama lain
    B84144B 250S121
    B84144B250S121
    B84144B250S121-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 100°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • inductance
  • Kekerapan - Beroperasi
    50 ~ 60Hz
  • Jenis penapis
    Three Phase (Wye)
  • Semasa
    250A