Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > VLM60W-12
Permintaan Quote
Melayu
4359065Image VLM60W-12.ERP Power
VLM60W-12
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    VLM60W-12
  • Penerangan
    120 TO 277 VAC, 93% EFF., RECTAN
  • Model ECAD
  • Voltan - Output
    12V
  • Voltan - Input (Min)
    120VAC
  • Voltan - Input (Max)
    277VAC
  • Jenis
    Constant Voltage
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Saiz / Dimensi
    4.60" L x 0.75" W x 0.75" H (116.8mm x 19.1mm x 19.1mm)
  • Siri
    VLM60
  • penilaian
    IP66
  • Kuasa (Watt)
    60W
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    90°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • kecekapan
    93%
  • dimming
  • Penerangan terperinci
    5A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    5A