Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > PVH-35V220MH80E-R2
Permintaan Quote
Melayu
1381883Image PVH-35V220MH80E-R2.Elna America
PVH-35V220MH80E-R2
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PVH-35V220MH80E-R2
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    PVH
  • Ripple Current @ High Frequency
    1A @ 100kHz
  • penilaian
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    150 mOhm
  • Penerangan terperinci
    22µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 150 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    22µF