Permintaan Quote
Melayu
3627311Image CSR4-394-01.Essentra Components
CSR4-394-01
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    CSR4-394-01
  • Penerangan
    SPACER TUBULAR GEN PURP 0.394"
  • Model ECAD
  • lebar
  • penggunaan
    General Purpose
  • Jenis
    Spacer
  • bentuk
    Tubular
  • Siri
    CSR
  • Nama lain
    CSR4-394-01-ND
    CSR439401
    RPC3686
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • bahan
    Nylon
  • Pengilang Standard Lead Time
    2 Weeks
  • Panjang
    0.393" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    0.394" (10.00mm)
  • ciri-ciri
  • Diameter - Di luar
    0.295" (7.49mm)
  • Diameter - Di dalam
  • Penerangan terperinci
    Component Spacer General Purpose Tubular 0.394" (10.00mm) Natural