Rumah > Produk > Kabel, Wires - Pengurusan > Sesendal, Grommets > GRD1100091PA
Permintaan Quote
Melayu
GRD1100091PA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GRD1100091PA
  • Penerangan
    DIAPHRAGM GROMMET - TWO SIDED CU
  • Siri
    GRD
  • panel Ketebalan
    0.090" (2.29mm)
  • Panel cutout Ukuran
    Circular - 1.000" (25.40mm)
  • Nama lain
    RPC6089
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 HB
  • bahan
    Poly-Vinyl Chloride (PVC)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Untuk Kegunaan Dengan / Produk Berkaitan
    Cable, Wires
  • ciri-ciri
  • Diameter - Di dalam
    0.750" (19.05mm)
  • Penerangan terperinci
    Circular - 1.000" (25.40mm) Grommet 0.750" (19.05mm) Black