Rumah > Produk > Kabel, Wires - Pengurusan > Sesendal, Grommets > GRO075061A
Permintaan Quote
Melayu
GRO075061A
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GRO075061A
  • Penerangan
    GROMMET 0.625" PVC BLACK
  • Siri
    GRO
  • panel Ketebalan
    0.063" (1.60mm)
  • Panel cutout Ukuran
    Circular - 0.750" (19.05mm)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
  • bahan
    Poly-Vinyl Chloride (PVC)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Untuk Kegunaan Dengan / Produk Berkaitan
    Cable, Wires
  • ciri-ciri
    Weather Resistant
  • Diameter - Di dalam
    0.625" (15.88mm)
  • Penerangan terperinci
    Circular - 0.750" (19.05mm) Grommet 0.625" (15.88mm) Black