Rumah > Produk > Perkakasan, Fasteners, Aksesori > Supports papan > MDLSP1-22M-01
Permintaan Quote
Melayu
4750928Image MDLSP1-22M-01.Essentra Components
MDLSP1-22M-01
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MDLSP1-22M-01
  • Penerangan
    BRD SPT SNAP LOCK NYLON 22MM
  • Model ECAD
  • Sokongan Panel Ketebalan
    0.065" (1.65mm)
  • Sokongan Hole Diameter
    0.098" (2.50mm)
  • Siri
    MDLSP1
  • Nama lain
    MDLSP1-22M-01-ND
    MDLSP122M01
    RP916
  • pemasangan Jenis
    Snap Lock
  • Pemasangan Panel Ketebalan
    0.065" (1.65mm)
  • Pemasangan Diameter lubang
    0.098" (2.50mm)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • bahan
    Nylon
  • Pengilang Standard Lead Time
    2 Weeks
  • Panjang - keseluruhan
    1.154" (29.30mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Holding Jenis
    Snap Lock
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.866" (22.00mm)
  • Antara Lembaga Tinggi
    0.866" (22.00mm)