Rumah > Produk > Perkakasan, Fasteners, Aksesori > rivet > SLP100-316-01
Permintaan Quote
Melayu
2024897Image SLP100-316-01.Essentra Components
SLP100-316-01
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SLP100-316-01
  • Penerangan
    SNAP LOCK PIN 0.396" NYLON NRTL
  • Model ECAD
  • Jenis
    Snap Lock Pin
  • Siri
    SLP100
  • Rivet Panjang
    0.396" (10.06mm)
  • Rivet Diameter
    0.090" (2.29mm)
  • Nama lain
    RPC5078
    SLP100-316-01-ND
    SLP10031601
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • bahan
    Nylon
  • Pengilang Standard Lead Time
    2 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hole Diameter
    0.098" (2.49mm)
  • Ketua Tinggi
    0.051" (1.30mm)
  • Ketua Diameter
    0.210" (5.33mm)
  • Range cengkaman
    0.316" (8.03mm)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    0.090" (2.29mm) Snap Lock Pin 0.316" (8.03mm) Grip Range Nylon