Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > LDB200-048SW
Permintaan Quote
Melayu
6704984Image LDB200-048SW.Excelsys Technologies Ltd.
LDB200-048SW
  • Nombor Bahagian
    LDB200-048SW
  • Penerangan
    LED DVR CC/CV AC/DC 24-48V 4.25A
  • Model ECAD
  • Berat
    2.3 lbs (1kg)
  • Voltan - Output
    24 ~ 48 V
  • Voltan - Pengasingan
    3.75kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Jenis
    Constant Current, Voltage
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Saiz / Dimensi
    8.78" L x 2.48" W x 1.38" H (223.0mm x 63.0mm x 35.0mm)
  • Siri
    LDB200
  • penilaian
    IP67
  • Kuasa (Watt)
    200W
  • Nama lain
    LDB200048SW
  • Suhu Operasi
    -30°C ~ 70°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OCP, OTP, OVP, SCP
  • kecekapan
    93.5%
  • dimming
  • Penerangan terperinci
    4.25A 24 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    4.25A