Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > LXD75-2100SW
Permintaan Quote
Melayu
5006079Image LXD75-2100SW.Excelsys Technologies Ltd.
LXD75-2100SW
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LXD75-2100SW
  • Penerangan
    LED DRIVER CC AC/DC 18-36V 2.1A
  • Model ECAD
  • Berat
    1.7 lbs (771.1g)
  • Voltan - Output
    18 ~ 36 V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Jenis
    Constant Current
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Saiz / Dimensi
    6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
  • Siri
    LXD75
  • penilaian
    IP67
  • Kuasa (Watt)
    75W
  • Suhu Operasi
    -35°C ~ 70°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OVP, SCP
  • kecekapan
    89%
  • dimming
    Analog
  • Penerangan terperinci
    2.1A 18 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    2.1A