Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > LXV100-012SW
Permintaan Quote
Melayu
5455784Image LXV100-012SW.Excelsys Technologies Ltd.
LXV100-012SW
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LXV100-012SW
  • Penerangan
    LED DRIVER CV AC/DC 12V 8.33A
  • Model ECAD
  • Berat
    2.1 lbs (952.5g)
  • Voltan - Output
    12V
  • Voltan - Pengasingan
    3.75kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Jenis
    Constant Voltage
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Saiz / Dimensi
    7.24" L x 2.66" W x 1.46" H (184.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
  • Siri
    LXV100
  • penilaian
    IP67
  • Kuasa (Watt)
    100W
  • Nama lain
    LXV100012SW
  • Suhu Operasi
    -35°C ~ 70°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OCP, OTP, OVP, SCP
  • kecekapan
    91%
  • dimming
  • Penerangan terperinci
    8.33A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    8.33A