Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > LXV40-036SW
Permintaan Quote
Melayu
LXV40-036SW
  • Nombor Bahagian
    LXV40-036SW
  • Penerangan
    LED DRIVER CV AC/DC 36V 1.05A
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Berat
    0.662 lb (300.28g)
  • Voltan - Output
    36V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Jenis
    Constant Voltage
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Saiz / Dimensi
    3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
  • Siri
    LXV40
  • penilaian
    IP66
  • Kuasa (Watt)
    40W
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 60°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OCP, OVP, SCP
  • kecekapan
    87%
  • dimming
  • Penerangan terperinci
    1.05A 36V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    1.05A