Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > FC4UTCBAF12.0-BAG100
Permintaan Quote
Melayu
2997934Image FC4UTCBAF12.0-BAG100.Fox Electronics
FC4UTCBAF12.0-BAG100
  • Nombor Bahagian
    FC4UTCBAF12.0-BAG100
  • Penerangan
    CRYSTAL 12.0000MHZ SERIES T/H
  • Model ECAD
  • Jenis
    MHz Crystal
  • Saiz / Dimensi
    0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
  • Siri
    HC49ULF
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    HC-49/U
  • Nama lain
    FC4UTCBAF12.0
    FOXLF120
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Mod operasi
    Fundamental
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • beban kemuatan
    Series
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.530" (13.46mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±30ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    12MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    30 Ohms
  • Penerangan terperinci
    12MHz ±30ppm Crystal Series 30 Ohms HC-49/U