Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > FPXLF049-20
Permintaan Quote
Melayu
2856126Image FPXLF049-20.Fox Electronics
FPXLF049-20
  • Nombor Bahagian
    FPXLF049-20
  • Penerangan
    CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    MHz Crystal
  • Saiz / Dimensi
    0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
  • Siri
    FPXLF
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    4-SMD, No Lead
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 70°C
  • Mod operasi
    Fundamental
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • beban kemuatan
    20pF
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.146" (3.70mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±50ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    4.9152MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    150 Ohms
  • Penerangan terperinci
    4.9152MHz ±50ppm Crystal 20pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead