Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Perlengkapan > FST160200
Permintaan Quote
Melayu
3191465Image FST160200.GeneSiC Semiconductor
FST160200
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
40+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    FST160200
  • Penerangan
    DIODE SCHOTTKY 200V 80A TO249AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    920mV @ 80A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    200V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-249AB
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    TO-249AB
  • Suhu operasi - Junction
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Schottky
  • Konfigurasi diod
    1 Pair Common Cathode
  • Penerangan terperinci
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 80A Chassis Mount TO-249AB
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    1mA @ 200V
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    80A