Rumah > Produk > Kabel, Wires > Kabel gentian optik > AP1441PNU-ILPAS
Permintaan Quote
Melayu
AP1441PNU-ILPAS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1640+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    AP1441PNU-ILPAS
  • Penerangan
    144F SM TB IND PLN INTLK ALUM
  • Penerangan terperinci
    Fiber Optic Cable
AP1501-12T5L-U
AP1501-12T5L-U
Penerangan: IC REG BUCK 12V 3A TO220-5L