Rumah > Produk > Kabel, Wires > Kabel gentian optik > BE1441ANU-ILPAS
Permintaan Quote
Melayu
BE1441ANU-ILPAS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1640+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BE1441ANU-ILPAS
  • Penerangan
    144F MM 50 TB INTLK ALUM I/O
  • Penerangan terperinci
    Fiber Optic Cable
BE1204M1F-DWB
BE1204M1F-DWB
Penerangan: 120F 50MM LT SNGL JKT ARMORED