Rumah > Produk > Kabel, Wires > Kabel gentian optik > CG1441PNU-ILPAS
Permintaan Quote
Melayu
CG1441PNU-ILPAS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1640+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CG1441PNU-ILPAS
  • Penerangan
    144F 62.5 TB IND PLN INTLK ALU
  • Penerangan terperinci
    Fiber Optic Cable
CG152U075R3C
CG152U075R3C
Penerangan: CAP ALUM 1500UF 75V SCREW