Rumah > Produk > Perlindungan litar > fius > 0230.375DRT1SW
Permintaan Quote
Melayu
3906101Image 0230.375DRT1SW.Hamlin / Littelfuse
0230.375DRT1SW
  • Nombor Bahagian
    0230.375DRT1SW
  • Penerangan
    FUSE GLASS 375MA 250VAC AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Saiz / Dimensi
    0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)