Rumah > Produk > Perlindungan litar > fius > 02302.25DRT3SW
Permintaan Quote
Melayu
1956223Image 02302.25DRT3SW.Hamlin / Littelfuse
02302.25DRT3SW
  • Nombor Bahagian
    02302.25DRT3SW
  • Penerangan
    FUSE GLASS 2.25A 250VAC AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Saiz / Dimensi
    0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)