Rumah > Produk > Perlindungan litar > fius > 0251.062MAT1
Permintaan Quote
Melayu
3777517Image 0251.062MAT1.Hamlin / Littelfuse
0251.062MAT1
  • Nombor Bahagian
    0251.062MAT1
  • Penerangan
    FUSE BOARD MOUNT 62MA 125VAC/VDC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    125V
  • Voltan Rating - AC
    125V
  • Saiz / Dimensi
    0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm)
  • Siri
    PICO® II 251
  • Masa tindak balas
    Fast
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    0251.062MAT1-
    251.062AT1
    R251.062AT1
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • lebur I²t
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Jenis fius
    Board Mount (Cartridge Style Excluded)
  • DC sejuk rintangan
    7 Ohms
  • Rating Semasa
    62mA
  • warna
  • Breaking Kapasiti @ nilai voltan
    50A AC, 300A DC