Rumah > Produk > Perlindungan litar > PTC resettable fius > 16R185BPR
Permintaan Quote
Melayu
3792641Image 16R185BPR.Hamlin / Littelfuse
16R185BPR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    16R185BPR
  • Penerangan
    PTC RESET FUSE 16V 1.85A RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    16V
  • Jenis
    Polymeric
  • Masa untuk Trip
    10s
  • Ketebalan (Max)
  • Saiz / Dimensi
    0.402" L x 0.118" W (10.20mm x 3.00mm)
  • Siri
    POLY-FUSE®, USBR
  • Rintangan - Post Lawatan (R1) (Max)
    90 mOhms
  • Rintangan - awal (Ri) (Min)
    30 mOhms
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Disc
  • Nama lain
    16R185BPR-ND
    16R185BPRTB
    16R185BPRTR-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Lead Jarak
    0.201" (5.10mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.618" (15.70mm)
  • Penerangan terperinci
    Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
  • Semasa - Lawatan (Ia)
    3.7A
  • Semasa - Max
    40A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    1.85A