Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > 1SMB40CAT3G
Permintaan Quote
Melayu
1215761Image 1SMB40CAT3G.Hamlin / Littelfuse
1SMB40CAT3G
  • Nombor Bahagian
    1SMB40CAT3G
  • Penerangan
    TVS DIODE 40V 64.5V SMB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    40V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    64.5V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    44.4V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMB
  • Siri
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    DO-214AA, SMB
  • Nama lain
    1SMB40CAT3GOSCT
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    9.3A
  • Kemuatan @ Frequency
    220pF @ 1MHz