Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > 20KPA40C
Permintaan Quote
Melayu
5528421Image 20KPA40C.Hamlin / Littelfuse
20KPA40C
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
800+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    20KPA40C
  • Penerangan
    TVS DIODE 40V 71.19V P600
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    40V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    71.19V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    42.24V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    P600
  • Siri
    20KPA
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    20000W (20kW)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    P600, Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    297.9A
  • Kemuatan @ Frequency
  • Saluran dwiarah
    1
  • aplikasi
    General Purpose
20KPA44C-B
20KPA44C-B
Penerangan: TVS DIODE 44V 76.34V P600
Pengilang: Hamlin / Littelfuse
20KPA40
20KPA40
Penerangan: TVS DIODE 40V 71.19V P600