Rumah > Produk > Perlindungan litar > PTC resettable fius > 20LR730U
Permintaan Quote
Melayu
3665028Image 20LR730U.Hamlin / Littelfuse
20LR730U
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    20LR730U
  • Penerangan
    PTC RESET FUSE 20V 7.3A STRAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    20V
  • Jenis
    Polymeric
  • Masa untuk Trip
    5s
  • Ketebalan (Max)
    0.039" (1.00mm)
  • Saiz / Dimensi
    1.106" L x 0.559" W (28.10mm x 14.20mm)
  • Siri
    POLY-FUSE®, LR
  • Rintangan - Post Lawatan (R1) (Max)
    15 mOhms
  • Rintangan - awal (Ri) (Min)
    6 mOhms
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Strap
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    User Defined
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Penerangan terperinci
    Polymeric PTC Resettable Fuse 20V 7.3A Ih User Defined Strap
  • Semasa - Lawatan (Ia)
    14.1A
  • Semasa - Max
    100A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    7.3A