Rumah > Produk > Perlindungan litar > PTC resettable fius > 30R110UPR
Permintaan Quote
Melayu
6620037Image 30R110UPR.Hamlin / Littelfuse
30R110UPR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    30R110UPR
  • Penerangan
    PTC RESET FUSE 30V 1.1A RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    30V
  • Jenis
    Polymeric
  • Masa untuk Trip
    6.6s
  • Ketebalan (Max)
  • Saiz / Dimensi
    0.291" L x 0.118" W (7.40mm x 3.00mm)
  • Siri
    POLY-FUSE®, 30R
  • Rintangan - Post Lawatan (R1) (Max)
    170 mOhms
  • Rintangan - awal (Ri) (Min)
    50 mOhms
  • penilaian
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Radial, Disc
  • Nama lain
    F1978CT
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Lead Jarak
    0.201" (5.10mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.559" (14.20mm)
  • Penerangan terperinci
    Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.1A Ih Through Hole Radial, Disc
  • Semasa - Lawatan (Ia)
    2.2A
  • Semasa - Max
    40A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    1.1A