Rumah > Produk > Perlindungan litar > PTC resettable fius > 60R075XPR
Permintaan Quote
Melayu
3749449Image 60R075XPR.Hamlin / Littelfuse
60R075XPR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    60R075XPR
  • Penerangan
    PTC RESET FUSE 60V 750MA RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    60V
  • Jenis
    Polymeric
  • Masa untuk Trip
    6.3s
  • Ketebalan (Max)
  • Saiz / Dimensi
    0.402" Dia x 0.122" T (10.20mm x 3.10mm)
  • Siri
    POLY-FUSE®, 60R
  • Rintangan - Post Lawatan (R1) (Max)
    600 mOhms
  • Rintangan - awal (Ri) (Min)
    250 mOhms