Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Perlengkapan > DSTF30100C
Permintaan Quote
Melayu
201523Image DSTF30100C.Hamlin / Littelfuse
DSTF30100C
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DSTF30100C
  • Penerangan
    DIODE ARRAY SCHOTKY 100V TO220AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    750mV @ 15A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    100V
  • Pembekal Peranti Pakej
    ITO-220AB
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-220-3 Isolated Tab
  • Nama lain
    DSTF30100C-ND
    F7448
  • Suhu operasi - Junction
    -55°C ~ 100°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    23 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Schottky
  • Konfigurasi diod
    1 Pair Common Cathode
  • Penerangan terperinci
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 15A Through Hole TO-220-3 Isolated Tab
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    500µA @ 100V
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    15A