Rumah > Produk > Perlindungan litar > Arresters Tube Gas Discharge (GDT) > GTCA26-251M-R05-2
Permintaan Quote
Melayu
1523471Image GTCA26-251M-R05-2.Hamlin / Littelfuse
GTCA26-251M-R05-2
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GTCA26-251M-R05-2
  • Penerangan
    GDT 250V 20% 5KA THROUGH HOLE
  • Model ECAD
  • Voltan - DC Spark Over (Nom)
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
    GTC
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Axial Cylinder
  • Nama lain
    GTCA26-251M-R05-2CT
  • Bilangan Poles
    2
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impulse Pelepasan semasa (8 / 20μs)
    5000A (5kA)
  • gagal Pendek
    No
  • Penerangan terperinci
    Gas Discharge Tube 250V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Through Hole