Rumah > Produk > Perlindungan litar > Arresters Tube Gas Discharge (GDT) > GTCA35-351M-R05
Permintaan Quote
Melayu
1025765Image GTCA35-351M-R05.Hamlin / Littelfuse
GTCA35-351M-R05
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    GTCA35-351M-R05
  • Penerangan
    GDT 350V 20% 5KA THROUGH HOLE
  • Model ECAD
  • Voltan - DC Spark Over (Nom)
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
    GT
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend)
  • Nama lain
    RF2247-000
    RF2247-000-ND
  • Bilangan Poles
    3
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Impulse Pelepasan semasa (8 / 20μs)
    5000A (5kA)
  • Penerangan terperinci
    Gas Discharge Tube 350V 5000A (5kA) ±20% 3 Pole Through Hole