Rumah > Produk > Perlindungan litar > Arresters Tube Gas Discharge (GDT) > GTCA38-231M-R10-FT
Permintaan Quote
Melayu
1956211Image GTCA38-231M-R10-FT.Hamlin / Littelfuse
GTCA38-231M-R10-FT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GTCA38-231M-R10-FT
  • Penerangan
    GDT 230V 20% 10KA T/H FAIL SHORT
  • Model ECAD
  • Voltan - DC Spark Over (Nom)
    230V
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
    GT
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend)
  • Nama lain
    RF1966-000
  • Bilangan Poles
    3
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impulse Pelepasan semasa (8 / 20μs)
    10000A (10kA)
  • gagal Pendek
    Yes
  • Penerangan terperinci
    Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole
GTCA38-231M-R10
GTCA38-231M-R10
Penerangan: GDT 230V 20% 10KA THROUGH HOLE