Rumah > Produk > Perlindungan litar > Arresters Tube Gas Discharge (GDT) > GTCS28-471M-R10-2
Permintaan Quote
Melayu
5368797Image GTCS28-471M-R10-2.Hamlin / Littelfuse
GTCS28-471M-R10-2
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GTCS28-471M-R10-2
  • Penerangan
    GDT 470V 20% 10KA SURFACE MOUNT
  • Model ECAD
  • Voltan - DC Spark Over (Nom)
    470V
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
    GT
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2-SMD Cylinder Square End
  • Nama lain
    GTCS28-471M-R10-2-ND
    GTCS28-471M-R10-2TR
    RF2033-000
  • Bilangan Poles
    2
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impulse Pelepasan semasa (8 / 20μs)
    10000A (10kA)
  • gagal Pendek
    No
  • Penerangan terperinci
    Gas Discharge Tube 470V 10000A (10kA) ±20% 2 Pole Surface Mount