Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Thyristor > K2000SHURP
Permintaan Quote
Melayu
5958827Image K2000SHURP.Hamlin / Littelfuse
K2000SHURP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    K2000SHURP
  • Penerangan
    SIDAC 200V DO214 2L
  • Model ECAD
  • Voltan - Pada Negeri
    1.5V
  • Voltan - Off Negeri
    180V
  • Voltan - pecah-lampau
    210V
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-214AA, SMB
  • Nama lain
    K2000SHURPLF
    K2000SHURPLF-ND
  • Bilangan Elements
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Hold (Ih)
    60mA